جستجو

نظر سنجی

به نظر شما عملکرد کدام هیئت ورزشی شهرستان کلاردشت بهتر می باشد؟(به ترتیب حروف الفبا)

پزشکی ورزشی - 13.3%
فوتبال - 20.1%
کاراته - 11.1%
کشتی - 13.5%
کوهنوردی - 10%
والیبال - 10%
ووشو - 11.3%
همگانی - 10.8%

كل آرا: 732
اين نظرسنجي به پايان رسيده است

پیوندها


پربازدیدترین ها

صبح امروز جلسه هیات های ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در دفتر اداره ورزش شهرستان کلاردشت برگزار شد. در این جلسه رحیمی، رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت، ضمن خوشامد گویی به حاضرین و تبریک هفته تربیت بدنی، بابت فعالیت های یک ساله هیات های ورزشی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

رحیمی در بخشی از سخنان خود گزارش عملکرد این اداره و تنگناهای مالی را برشمرد و تاکید کرد اقتصاد مقاومتی، جذب اسپانسرهای مالی و کمک های خیرین برای پویایی ورزش شهرستان می تواند موفقیت های زیادی به همراه داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت تاکید کرد: امسال هفت ورزشکار ملی از این شهرستان در رشته های مختلف در عرصه کشوری فعالیت و افتخارآفرینی می کنند.

همچنین در ادامه این جلسه روسای هیات ها گزارشی از عملکرد هیات تحت نظر خود و برنامه های ورزشی هفته تربیت بدنی را به اطلاع رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت گذاشتند.

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد. به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد. به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

عناوین آخرین اخبار