جستجو

نظر سنجی

به نظر شما عملکرد کدام هیئت ورزشی شهرستان کلاردشت بهتر می باشد؟(به ترتیب حروف الفبا)

پیوندها

پربازدیدترین ها

صبح امروز جلسه هیات های ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در دفتر اداره ورزش شهرستان کلاردشت برگزار شد. در این جلسه رحیمی، رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت، ضمن خوشامد گویی به حاضرین و تبریک هفته تربیت بدنی، بابت فعالیت های یک ساله هیات های ورزشی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

رحیمی در بخشی از سخنان خود گزارش عملکرد این اداره و تنگناهای مالی را برشمرد و تاکید کرد اقتصاد مقاومتی، جذب اسپانسرهای مالی و کمک های خیرین برای پویایی ورزش شهرستان می تواند موفقیت های زیادی به همراه داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت تاکید کرد: امسال هفت ورزشکار ملی از این شهرستان در رشته های مختلف در عرصه کشوری فعالیت و افتخارآفرینی می کنند.

همچنین در ادامه این جلسه روسای هیات ها گزارشی از عملکرد هیات تحت نظر خود و برنامه های ورزشی هفته تربیت بدنی را به اطلاع رئیس اداره ورزش و جوانان کلاردشت گذاشتند.

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد. به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد. به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جلسه هیات های ورزشی کلاردشت با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

عناوین آخرین اخبار